Ukážte sa!
Na preventívnej prehliadke

Získajte prehľad o vašom zdravotnom stave a zdravotných rizikách skôr ako vás prekvapí nejaké vážne ochorenie.
Bezplatná preventívna prehliadka pre registrovaných pacientov! Registrujte sa TU

  • Zadarmo
  • Bez čakania
  • 12 hodín denne

 

Čo vás čaká na preventívnej prehliadke?

1. Registrácia

Zaregistrujte sa cez internet TU alebo v ambulancii bez objednania počas ordinačných hodín, zdravotná sestra s vami vyplní registračnú dohodu TU a zdravotný dotazník TU. Zdravotná sestra vás tiež objedná na laboratórne odbery.

2. Laboratórne odbery

Laboratórne rozbory krvi a moču poskytnú lekárovi diagnosticky cenné údaje o vašom zdravotnom stave. Zdravotná sestra vám tiež zmeria tlak, tepovú frekvenciu, výšku a hmotnosť. Zároveň vyšetrí váš zrak, farbocit a sluch.

3. Anamnéza

Lekár s vami prekonzultuje vašu osobnú, rodinnú a sociálnu anamnézu, subjektívne ťažkosti a návyky, aby sa dozvedel čo najviac o vašom zdravotnom stave a zdravotných rizikách.

4. Fyzikálne vyšetrenie

Lekár vás komplexne vyšetrí “od hlavy po päty”; medzi iným vyšetrí ústnu dutinu, krk, lymfatické uzliny, štítnu žľazu, srdcové ozvy, dýchanie, deformity chrbta a hrudníka, obličky, brucho, dolné končatiny na opuchy a kŕčové žily, vyšetrenie kože.

5. Vyhodnotenie zdravotného stavu

Diagnostický záver, doporučenia na zlepšenie a udržanie optimálneho zdravotného stavu, návrhy na ďalšie vyšetrenia, písomná záverečná správa.

Preventívna prehliadka je bezplatná v rozsahu stanovenom zákonom, podmienkou je registrácia TU. Podrobný rozsah preventívnych prehliadok si môžete pozrieť TU.